Міжнародна конференція Київ-Марбург 2021 "Нові горизонти в щелепно-лицевій хірургії"

Запрошуємо вас відвідати Київ та взяти участь в міжнародній конференції зі щелепно-лицевої хірургії «КИЇВ-МАРБУРГ 2021». Її головна мета – це поширення знань, руйнування бар'єрів між лікарями та науковцями різних країн, відкриття нових горизонтів щелепно-лицевої хірургії. Приймаючи участь у даному заході ви матимете можливість ознайомитись з новими підходами до лікування,представленими на засадах доказової медицини чи першими клінічними результатів, обмінятись досвідом з хірургами різних країн, задати питання світовим лідерам в царині щелепно-лицевої хірургії.
Відкривайте Нові горизонти з нами
Дорогі колеги,
Кафедра щелепно-лицевої хірургії, хірургічної стоматології та імплантології Медичного університету, Марбург, Німеччина
Стоматологічний медичний центр Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, Центр щелепно-лицевої хірургії, Київська обласна лікарня, Україна
проф. Андреас Нефф
проф. Андрій Копчак
Історія співпраці між Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця та Медичним Університетом м.Марбург (Німеччина) розпочалась під час наукового форуму з короткої бесіди двох щелепно-лицевих хірургів, відданих своїй справі, переросла в ряд наукових проектів, тісну співпрацю між університетами та надихнула на ідею майбутньої конференції.

Майбутня подія стане потужним інструментом обміну досвідом та знаннями. Це гарна перспектива набути нових можливостей, представити вам наукові дослідження та приєднатися до щелепно-лицевої спільноти.